Ubytovanie

Ubytovanie Kežmarok – LOKALITA

Ranč Čajka (chata) leží pri lese ca. 2 km od Kežmarku pod Vysokými Tatrami, 100 m od chaty sa nachádza jazero Zlatná (Hájovňa), vhodné na kúpanie a lov rýb. Chata je ideálnym ubytovaním najmä pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí  hľadajú pokoj a relax v náručí prírody. Na deti sa tešia barančeky, húsky, kačičky, sliepočky, morky, zajačiky, prasiatka, mačičky, psíky, koníky

Ubytovacia kapacita je 13 lôžok v 4 izbách. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, spol. miestnosť s krbom a TV, kúpeľňa (WC, sprcha, umývadlo) a dvojposteľová izba. Na poschodí sú dve 4-posteľové izby, jedna s prísteľkom, jedna dvojposteľová izba, WC a umývadlo.

Okrem toho je tu   pre našich hostí kompletne zariadená kuchyňa – chladnička s mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnná  rúra, rýchlovarná konvica, servis pre 13 osoby, kuchynský riad ,  utierky, posteľné prádlo . Kúrenie v objekte je elektrické a na tuhé palivo.

Parkovanie pre hostí je zabezpečené pri chate v oplotenom a uzamknutom objekte.V priestoroch a okolí chaty je dostupnosť mobilného signálu T –Mobile, Orange, O2. Stravovanie možné aj v okolitých reštauráciach a hoteloch

Príjemné posedenie umožňuje altánok pred chatou, posedenie s ohniskom a grilom, detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkou, kde je priestor na loptové hry. Jazda na koni samozrejmosťou..

 

Incoming search terms: